Şehrin gürültüsünden ve sağladığı imkânlardan uzaklaşıp, kamp alanları ile sakin ve huzurlu bir tatil planlıyorsanız Saklıkent Beylerbeyi Çiftliğimiz sizler için en uygun yer.

Yaz, kış, ilkbahar, sonbahar… Hangi mevsimde isterseniz isteyin, tesisimiz dört mevsim hizmet vermektedir. En fazla tercih edilen dönemlerin de yaz çadır kampı olduğunu söylemek mümkün. İstanbul’ a sadece 2,5 saat mesafede olan tesisimizde çadır kampı tatili ile hayatınızdaki en güzel ve doğa dostu deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Tesisimiz Kırklareli, İğneada mevkiinde yer almakta ve Longoz Ormanlarının eşsiz güzelliği içerisine kurulmuş, temiz hava, sessiz ortam ile sizlere aradığınız sakinliği sunarken, doğa etkinlikleri ile de yeni maceraların kapılarını aralamaktadır.

Saklıkent Beylerbeyi Çadır Kampı Tatil İçeriği

Çadır tatili ayrı bir tutkudur. Otellerin kalabalıklarından uzaklaşmak, doğa ile bütünleşmek hem zihninize hem de bedeninize iyi gelecektir. Bu kapsamda tesisimiz her zaman doğal olanı savunmakta ve bu yönde de tatil hizmetleri sunmaktadır.

Özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayıp kısa süreli tatil yapmak isteyenler de İstanbul kamp alanları arayışına girmektedir. Bu anlamda bizler de İstanbul’ a sadece 2,5 saat uzaklıkta konumlandırdığımız tesisimiz ile hem İstanbul hem de çevresine hem de tüm Türkiye’ ye hatta dünyaya doğal güzelliklerimiz ile hizmet sunmaktayız.

Bu kapsamda çadır alanlarımızda siz değerli misafirlerimiz için pek çok hizmeti bir arada sağlamaktayız. Ortak şarj noktaları, mutfak, buzdolabı, internet, bay ve bayan duş alanları, tuvalet, mescit ve abdesthane gibi kişisel gereksinimlerinizi rahat ve güvenli şekilde gerçekleştirebileceğiniz alanlar sunarken, mangal, piknik ve oyun alanları gibi aktivite hizmetlerimizi de sizler için ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Neden Çadır Kampı Tatili?

Kamp tatilinin kendine özgü bir havası vardır ve bir kere bununla tanışan dört mevsim vazgeçmeden tatilini sürdürmeye devam eder. Doğa ile iç içe olup, gereksinimlerini de yine doğal yollar ile karşılamak insana özünü hatırlatır.

Tüm bunlardandır ki çadır kampı tatili, tutkunları için diğer tatillerden tamamen ayrı bir yerdedir. Sizler de bahsettiğimiz kişilerdenseniz kamp tatili fiyatlarını hiç düşünmeden tesisimizde yararlanabileceğiniz mükemmel özelliklere odaklanarak kamp alanı için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Similar Posts